Η επικράτηση για δεύτερη φορά του υποψηφίου της αντιπολίτευσης στις εκλογές για τον μεγαλύτερο δήμο της Τουρκίας πανηγυρίστηκε δεόντως από τους οπαδούς του καθώς σηματοδοτεί την αρχή μίας νέας εποχής στη χώρα
Η επικράτηση για δεύτερη φορά του υποψηφίου της αντιπολίτευσης στις εκλογές για τον μεγαλύτερο δήμο της Τουρκίας πανηγυρίστηκε δεόντως από τους οπαδούς του καθώς σηματοδοτεί την αρχή μίας νέας εποχής στη χώρα